Sposoby i koszty dostawy

1. KOSZTY DOSTAWY:

Koszty dostawy podawane są każdorazowo w podsumowaniu zamówienia i zależą od wagi i wielkości produktów, wyboru sposobu dostawy, oraz formy płatności.

 

2. Przesyłka kurierska

Kurierzy dostarczają przesyłki zazwyczaj od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Kurier dostarcza zamówione produkty zazwyczaj w ciągu 1 dnia roboczego od momentu nadania paczki.

Metoda ta jest dostępna dla wszystkich produktów.
Płatność przy odbiorze (za pobraniem) w przypadku dostawy kurierem jest możliwa dla zamówień o wartości do 6 500 zł.

  

3. Wysyłka do Paczkomatu InPost

Paczkomaty są czynne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie odbiorczym zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania paczki i będzie czekać na odbiór przez 2 dni kalendarzowe. Paczka nieodebrana zostanie zwrócona do sklepu. O zmianach lokalizacji paczki i danych niezbędnych do odbioru będziesz informowany mailowo i SMSowo lub w aplikacji przez firmę InPost. Firma InPost może zmienić podane terminy w okresach wzmożonego ruchu paczek (np. okres świateczny), o czym informuje na swojej stronie Internetowej.

UWAGA: Ta metoda dostawy nie jest dostępna dla produktów o wadze powyżej 25 kg lub o dużych gabarytach.

Maksymalne wymiary przesyłki przy wysyłce do paczkomatu: 8x38x64 cm (gabaryt A), 19x38x64 cm (gabaryt B), 41x38x64 cm (gabaryt C),

 

 

Szczegółowe informacje na temat sposobów i kosztów dostawy wybranych produktów podawane są podczas składania zamówienia.