Formy płatności

Przelewy24.pl

 

Za pobraniem (przy odbiorze): zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia lub w Paczkomacie. W wybranych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

 

Przelew: zapłata tradycyjnym przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia, Klient otrzymuje drogą e-mailową numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym sklepu, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Sklep nie otrzymuje żadnych danych dostępowych do konta Klienta.

 

Płatności online (realizowane za pomocą Przelewy24.pl): to forma szybkiego przelewu, obsługiwanego przez Pay Pro S.A. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące konta i banku Klienta nie są przekazywane do sklepu. Przelew jest księgowany w ciągu kilkunastu minut, po czym zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

 

Płatność kartą (realizowane za pomocą Przelewy24.pl): płatność kartą, obsługiwana przez firmę Pay Pro S.A. Jest to bezpieczna autoryzacja gwarantująca, że żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. Z chwilą potwierdzenia dokonania płatności, zamówienie jest przekazywane do realizacji. Klienci nie ponoszą dodatkowych opłat za tę metodę płatności.

 

Płatność ratalna (realizowane za pomocą Przelewy24.pl): płatność obsługiwana przez firmę Pay Pro S.A.